Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Relacja z koncertu Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax (03.11.2016, Alibi)
Grupa New Model Army jest muzycznym fenomenem na brytyjskiej scenie rockowej już od ponad trzydziestu lat. Zespół zdobył uznanie zarówno fanów punka, folku, gotyku jak i metalu a jednocześnie nie daje się zaszufladkować do żadnej z wymienionych wyżej szufladek.
Relacja z koncertu Iron Maiden na Stadionie Wrocław (03.07.2016)
Ostatni weekend obfitował w wydarzenia, którymi zainteresowany byłby niejeden fan ostrego metalowego grania. Obok koncertów Entropii w Firleju czy też Death To All w Alibi, mieliśmy też całą serię koncertów w sobotę w Ciemnej Stronie Miasta pod nazwą Breslauer Thrashfest.
Na scenie Ciemnej Strony mogliśmy ujrzeć trzy kapele: Lifephobia, Crimson Valley i Wölfrider.
Światowa legenda rocka, NAZARETH wystąpi 1 maja we Wrocławiu na Thanks Jimi Festival, w ramach którego już po raz 13. odbędzie się próba ustanowienia nowego GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA!
Grasz rocka, jazz, a może reggae? Śpiewasz w zespole?
Swoją obecność wiosną we Wrocławiu potwierdzili mistrzowie ekstremalnego metalu z Anaal Nathrakh, uznany w świecie songwriter, Matt Elliott oraz intrygujący twórca muzyki elektronicznej, Petrels. Do line-up’u dołączą także zespoły Sibyl VaneiSleeping Bear – laureaci konkursów Art. Meetings.
Przez centrum Wrocławia przeszła dziś demonstracja pierwszomajowa zorganizowana przez Koalicję 1 Maja.


strona: [1] [2] | wszystkich artow: 12