Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Składamy do Rady Miejskiej Wrocławia petycję, o przyjęcie przez miasto przynajmniej jednej rodziny uchodźców z Aleppo.
Dzisiaj we Wrocławiu odbyła się pikieta ZSP Wrocław pod restauracją "Złe Mięso" w którym dochodziło do łamania praw pracowniczych i bezpieczeństwa i higieny pracy. Aktywiści i aktywistki poszli wręczyć właścicielowi "uroczyście" protokół pokontrolny PIP potwierdzający zarzuty ZSP.
W piątek odbyła się pod lokalem pikieta przeciwko łamaniu praw pracowniczych i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w wegańskiej restauracji Złe Mięso.
Weź udział w referendum! glosuj za strajkiem!
Wczoraj we Wrocławiu świętowaliśmy zwycięstwo w sądzie: anarchiści vs policja w sprawie uznania legalności spontanicznego zgromadzenia.
W tym roku Wrocławska Manifa przeszła ulicami miasta pod hasłem „Feminizm zamiast wojen!”. Uczestniczyło w niej około 200 osób wznoszących hasła antywojenne, antykapitalistyczne i antydeportacyjne.
W sobotę odbyła się demonstracja w ramach kampanii STOP Inwigilacji zorganizowana przez Federację Anarchistyczną Wrocław oraz Związek Syndykalistów Polski sekcję Wrocław w sprawie tzw. „ustawy inwigilacyjnej”, która właśnie jest przegłosowywana w parlamencie.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do wrocławskiej grupy Otwartych Klatek!
1 maja ZSP Wrocław postanowiło przeprowadzić akcję informacyjną w Multikinie w galerii Arkady.
20 kwietnia odbyła się demonstracja zorganizowana przez FA Wrocław i ZSP Wrocław przeciwko represjom policyjnym w związku z napaścią na skłot w Katowicach.


strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] | wszystkich artow: 161