Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Z przyjemnością informujemy, że 15 maja 2014 nakładem Gusstaff Records ukaże się druga płyta zespołu Kurws pt. "Wszystko co stałe rozpływa się w powietrzu" / "All that is solid melts into air" (CD).
Wrocławskie We Are Idols po krótkiej przerwie wydawniczej wraca z nowymi nagraniami. W 20 października światło dzienne ujrzy kaseta (tak, dokładnie taka kaseta, jaką pamiętacie z dzieciństwa) zatytułowana "Junk Is King".
Warszawska kapela ma na swoim koncie jedną, dość dobrze przyjętą przez krytyków i słuchaczy, długogrającą płytę, która swoją premierę miała w 2010 roku. Singiel „Sam pośród tłumu” jest zapowiedzią najnowszego albumu, który powinien niedługo ujrzeć światło dzienne.
Przez kilka lat kompletowali skład, grali sporo koncertów i w końcu udało im się uporządkować sprawy i nagrać płytę. Płytę bardzo dobrą, wciągającą, w pełni satysfakcjonującą fanów brzmień spod znaku In Flames, Killswitch Engage, Pantery czy Machine Head.
Grupa The Sixpounder kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym wydawnictwem.
"Pomiędzy niebem, a ziemią" to trzeci klip zespołu Bethel promujący płytę "Dobrze, że jesteś", która ukazała się w lutym tego roku nakładem Lou & Rocked Boys.
Przyznam się bez bicia, że chciałam napisać recenzję po jednorazowym przesłuchaniu płyty. Uznałam, że jej kolejne odpalenie w odtwarzaczu będzie ponad moje nerwy. Recenzja byłaby w stu procentach na nie. Powstrzymałam się jednak, odczekałam jeden dzień i włączyłam płytę ponownie.
Wietrzne zimowe wieczory... jak ja ich wyczekuję! Są nasprytniejszym ze sposobów, by bezkarnie zaszyć się w zaciszu swojego pokoju w ukryciu przed smętnym towarzystwem zawodzącym dookoła o swoim egzystencjalnym bólu. W ukryciu również przed samą sobą. Wtedy dopiero mogę zawinąć się w koc, złapać książkę lub wrzucić srebrny krążek do odtwarzacza.


strona: [1] [2] [3] | wszystkich artow: 26