Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Przepytaliśmy kilka osób, związanych ze sceną, z wrażeń po zapoznaniu się z albumem "II" wrocławskiego projektu Borederline Collie. Płyta do odsłuchu w serwisie bandcamp: http://borderlinecollie.bandcamp.com/
Recenzja debiutanckiej płyty BulletRaid
CRIMSON VALLEY zapowiada powrót! Nowy album ukaże się niebawem. Mamy pierwsze informacje o płycie, okładkę oraz szczegóły przedsięwzięcia. Kiedy premiera płyty?
Recenzja najnowszej płyty zespołu Dead Snow Monster - Things.
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat debiutanckiego albumu "On My Own" duetu The Alternative Animals z Wrocławia.
Pochodzący z Wrocławia zespół BLACK PERFUME prezentuje debiutancką EP zatytułowaną “Histeria”.
Recenzja najnowszej płyty zespołu Entropia.
Wiecznie głodni nowych eksperymentalnych wrażeń poszukiwacze muzyczni, do których należę także i ja, muszą się zawsze liczyć z tym, że podczas poszukiwań natrafią na różnej klasy materiał.
Leszek Cichoński to postać legendarna. To właśnie z jego książek i nagrań kolejne pokolenie młodych adeptów gitary uczy się grania na swoim ukochanym instrumencie. To właśnie dzięki niemu, rok w rok, tysiące ludzi dzierżąc gitarę w ręku, pojawia się na wrocławskim rynku, by pobijać kolejny „Hendrixowy” Rekord Giunnessa.
Wrocławski melodeathowy kwintet InDespair opublikował swój pierwszy profesjonalny teledysk.


strona: [1] [2] [3] | wszystkich artow: 26